Предмет: Физика,
автор: golovatop0707
Скільки витків проводу треба намотати на рамку площею 200 см2, що обертається зі швидкістю 600 об/хв в однорідному магнітному полі з індукцією 1 Тл, щоб максимальне значення ЕРС індукції дорівнювало 40 В?
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
S = 200 см² = 0,02 м²
n = 600 об/хв = 10 об/с
B = 1 Тл
ЕРС = 40 В
Знайти:
N - ?
Розвязання:
1)Знаходимо циклічну частоту:
ω = 2π·n = 6,28·10 ≈ 62,8 с⁻¹
2)Магнітний потік:
Ф = B·S·cos (ω·t)
Ф' = - B·S·ω·sin (ω·t)
3)За законом електромагнітної індукції:
e(t) = - N · Ф' = N·B·S·ω·sin (ω·t)
ЕРС = N·B·S·ω
N = ЕРС / ( B·S·ω )
N = 40 / (1 · 0,02 · 62,8) ≈ 31,8 витків
Відповідь: 31,8 витків або якщо заокруглити то 32 витка
xokyno:
Спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: kamilakaraeva837
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: badriliza7
Предмет: Английский язык,
автор: 46rzrnx429
Предмет: Химия,
автор: kristofaknasta
Предмет: Биология,
автор: Аноним