Предмет: Химия,
автор: nikolgolovacova
Обчисліть об'єм кисню ,який буде потрібно для спалювання 5 л метану CH4 н.у.?РІШЕННЯ ЗАДАЧІ БУДЬ ЛАСКА НА ЗОШИТІ
ДАЮ 25 БАЛІВ!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
CH₄ + 2O₂ = CO₂ + 2H₂O
V(CH₄) = 5 л
V(O₂) — ?
Розв'язування:
V(O₂) = n(O₂) × Vm = 2n(CH₄) × Vm = 2(V(CH₄)/Vm) × Vm = 2(5 л ÷ 22,4 л/моль) × 22,4 л/моль = 10 л
Відповідь: потірбно 10 л кисню.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: milamoroz10
Предмет: Українська література,
автор: dn9d7jdbwm
Предмет: Математика,
автор: meownovnameow
Предмет: Биология,
автор: dovhav8