Предмет: Физика, автор: trech3513

Швидкість тіла масою 4 кг складає 8 м/с. Знайдіть кінетичну енергію тіла.​

Ответы

Автор ответа: dm1ka2f
1

Ответ:

Ек = mv²/2 = 4*64/2 = 2*64 = 128 Дж;

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: sabrinaverbicka
Предмет: Русский язык, автор: timkobelev2009
Предмет: Химия, автор: sophiamakovenko