Предмет: Физика,
автор: ri25ri18
Яку швидкість набуває електрон, прискорюючись у полі з різницею потенціалів 200 В?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
A = q * U=1,6*10^-19*200=32*10^-18 Дж
Робота поля дорівнює кінетичній енергії A=Ek=m*V^2/2
V=sqrt (2 * Ek/m)=sqrt(2*32*10^-18/9,1*10^-31)=8,38*10^6 м / з
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: korsikovadasa753
Предмет: Литература,
автор: pyps29399
Предмет: Математика,
автор: velikokonarina
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: asiakasimova178