Предмет: Химия,
автор: kkrasilenko
визначте об'єм водню який виділиться при взаємодії магнію масою 72 г з хлоридною кислотою
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(Mg) = 72 г
Найти:
V(H2) - ?
Решение:
Mg + 2HCl => MgCl2 + H2
n=m/M
n(Mg) = 72/24 = 3 моль
n(H2) = n(Mg) = 3 моль
V=n×Vm
Vm = 22,4 л/моль
V(H2) = 3 × 22,4 = 67,2 л
Ответ: 67,2 л
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: lilo5380
Предмет: География,
автор: hays2420
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: Pomidoris
Предмет: Математика,
автор: Mellanii