Предмет: Литература, автор: annanikki817

Думка про те, яка позиція краща: підкоритися ворогові чи битися, споріднює твори А «Микита Кожумʼяка» і «Богатирська застава»
Б «Яйце-райце» і «Микита Кожумʼяка»
В «Чотири сестри» і «Лелія»
Г «Богатирська застава» і «Фарбований Лис»

Ответы

Автор ответа: viacheslavvershkov
0

Ответ:

Абсолютно точно визначити, яка позиція краща - підкоритися ворогові чи битися, важко, оскільки це питання залежить від контексту, ситуації та особистих переконань людини. Проте, можна порівняти деякі твори, що містять цю тематику.

А "Микита Кожум'яка" і "Богатирська застава" - обидва ці твори української літератури відображають боротьбу за свободу і самостійність народу. У "Микиті Кожум'яці" герой Микита виступає проти польських загарбників і бореться за волю свого народу, в той час як у "Богатирській заставі" народ обороняє свою фортецю від ворожого нашестя. Обидва твори пропагують активну боротьбу проти ворога.

Б "Яйце-райце" і "Микита Кожум'яка" - твори, що належать до різних жанрів. "Яйце-райце" - це сатирична комедія, а "Микита Кожум'яка" - історична повість. Ці твори можуть мати різні погляди на питання підкорення чи боротьби, проте обидва вони розкривають важливі аспекти людської природи та суспільних відносин.

В "Чотири сестри" і "Лелія" - обидва твори належать до творчості Антона Чехова. "Чотири сестри" - це драматична п'єса, яка розглядає питання протистояння і втрати життєвих цілей, тоді як "Лелія" - комедія, що зображує протистояння між багатими і бідними шарами суспільства. Ці твори можуть висвітлювати різні погляди на конфлікти та шляхи вирішення проблем.

Г "Богат

ирська застава" і "Фарбований Лис" - обидва твори належать до української літератури. "Богатирська застава" зображує героїчну оборону українського народу від зовнішнього ворога, тоді як "Фарбований Лис" розкриває проблеми і внутрішній конфлікт українського суспільства. Обидва твори висвітлюють питання боротьби та пошуку ідеалів.

В кожному зі згаданих творів є власна позиція щодо підкорення або боротьби, і краща позиція залежить від індивідуальних переконань і цінностей кожної окремої людини.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: melnikeva132
150. І. Прочитайте уривки з творів В. Оберемок. Поясніть, які букви за- мість крапок треба писати у виділених дієсловах. Чому? Доберіть анто- німи до слів, підкреслених однією лінією. І. Луг як луг. А для мене найкращий. Бо то ж я маю для нього ціле небо зозуль і лелек, повну комору молодої зеленої трави й срібного голо- су криниць з прозорою водою. А ще й пісень на додачу. Їх стільки, що впад..ш у траву й слуха..ш, слухаєш не переслухаєш усіх - так багато їх у лузі! Луг як луг. А для мене найрідніший. Дякую тобі, друже зеленоокий мій, що ти свою силу та багатство від- да..ш людям. Ти кожного з нас зна..ш, кожного весел..ш, люб..ш. I від того ти ще краща..ш, молоді..ш і рясні..ш. (В. Оберемок). II. Весняними вечорами річка голосно розмовляє сама з собою, а влітку — з трав'яними кониками. Її береги з густою травою аж кишать ними. Коники співають і поодинці, і хором. А потім до них приєднують- ся і пташки одна, друга. Вони допомагають коникам співати. І вида- ється тоді, що ти на концерті у великому зеленому залі... Щодо мене, то нема в світі місця кращого, ніж наша річка (В. Оберемок). -​
Предмет: Математика, автор: miriamahundzanova
Предмет: Английский язык, автор: daniilginin1