Думка про те, яка позиція краща: підкоритися ворогові чи битися, споріднює твори А «Микита Кожумʼяка» і «Богатирська застава»
Б «Яйце-райце» і «Микита Кожумʼяка»
В «Чотири сестри» і «Лелія»
Г «Богатирська застава» і «Фарбований Лис»
Ответы
Ответ:
Абсолютно точно визначити, яка позиція краща - підкоритися ворогові чи битися, важко, оскільки це питання залежить від контексту, ситуації та особистих переконань людини. Проте, можна порівняти деякі твори, що містять цю тематику.
А "Микита Кожум'яка" і "Богатирська застава" - обидва ці твори української літератури відображають боротьбу за свободу і самостійність народу. У "Микиті Кожум'яці" герой Микита виступає проти польських загарбників і бореться за волю свого народу, в той час як у "Богатирській заставі" народ обороняє свою фортецю від ворожого нашестя. Обидва твори пропагують активну боротьбу проти ворога.
Б "Яйце-райце" і "Микита Кожум'яка" - твори, що належать до різних жанрів. "Яйце-райце" - це сатирична комедія, а "Микита Кожум'яка" - історична повість. Ці твори можуть мати різні погляди на питання підкорення чи боротьби, проте обидва вони розкривають важливі аспекти людської природи та суспільних відносин.
В "Чотири сестри" і "Лелія" - обидва твори належать до творчості Антона Чехова. "Чотири сестри" - це драматична п'єса, яка розглядає питання протистояння і втрати життєвих цілей, тоді як "Лелія" - комедія, що зображує протистояння між багатими і бідними шарами суспільства. Ці твори можуть висвітлювати різні погляди на конфлікти та шляхи вирішення проблем.
Г "Богат
ирська застава" і "Фарбований Лис" - обидва твори належать до української літератури. "Богатирська застава" зображує героїчну оборону українського народу від зовнішнього ворога, тоді як "Фарбований Лис" розкриває проблеми і внутрішній конфлікт українського суспільства. Обидва твори висвітлюють питання боротьби та пошуку ідеалів.
В кожному зі згаданих творів є власна позиція щодо підкорення або боротьби, і краща позиція залежить від індивідуальних переконань і цінностей кожної окремої людини.
Объяснение: