Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Розвʼяжіть задачу за допомогою системи рівнянь:
За 7 порцій млинців і 2 салати заплатили 156 грн. Скільки коштує одна порція млинців і скільки- один салат, якщо 2 порції млинців на 9 грн дешевші за 3 салати?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Нехай млинці коштують - х грн, салат - у грн, тоді за умовою
{7х + 2у = 156 | * 3
{3у - 2х = 9 | * (-2)
{21х + 6у = 468
{-6у + 4х = - 18
Cкладемо обидва рівняння:
25х = 450
х = 450 : 25
х = 18 грн коштує одна порція млинців
3у -2 * 18 = 9
3у - 36 = 9
3у = 9 + 36
3у = 45
у = 15 грн коштує один салат
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: BenthSpet
Предмет: Биология,
автор: mohylovyaroslav2000
Предмет: Биология,
автор: detgiorl
Предмет: Обществознание,
автор: pashazwerev04