Предмет: Физика, автор: tomkot1tomkot

На уроці фізики учитель та учні вирішили посріблити прикрасу. Під час сріблення прикраси на ній виділилося 200 мг срібла. Скільки часу тривав електроліз, якщо він проходив при силі струму 2 А?​

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0
Дано:
m=200мг
I=2A
k=1,12мг/Кл
Знайти:
t-?
m=klt→t=m/(kl)=200/(1,12*2)≈90c

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: baranovskayaivita8
Предмет: Математика, автор: leonovaaika