Предмет: Химия,
автор: danazalesskij9
до розчину масою 150 г з масовою часткою солі 10% додали розчин масою 80 г з масовою часткою цієї ж солі 25%. яка масова частка новоутвореного розчину
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
15.2%
Объяснение:
до розчину масою 150 г з масовою часткою солі 10% додали розчин масою 80 г з масовою часткою цієї ж солі 25%. яка масова частка новоутвореного розчину?
Приложения:

danazalesskij9:
спасибо большое
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m₁(р-ну) = 150 г
w₁(солі) = 10% або 0,1
m₂(р-ну) = 80 г
w₂(солі) = 25% або 0,25
Найти: w₃ (солі)- ?
m₁(солі) = m₁(р-ну) * w₁(солі) = 150 * 0,1 = 15 г
m₂(солі) = m₂(р-ну) * w₂(солі) = 80* 0,25 = 20 г
m₃(р.р.) = m₁(солі) + m₂(солі) = 15 + 20 = 35 г
m₃(р-ну) = m₁(р-ну) + m₂(р-ну) = 150 + 80 = 230 г
w₃(солі) = m₃(солі)/m₃(р-ну) * 100% = 35/230 * 100% = 15,22%
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: tasaberenuk
Предмет: Другие предметы,
автор: olsanskijegor6
Предмет: Химия,
автор: uhihasseno
Предмет: Химия,
автор: dushasafonova652
Предмет: Литература,
автор: danilazinatov