Предмет: Химия, автор: improvizacialublu7

Карбон у сполуці з Хлором проикли вищий ступінь окиснення. Який об си Хаору (н.у.) витратиться під час всмодії з 6 г вуглецю?

дуже треба ​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Складемо РХР:

6г         хл

C   +    2 Cl2   →   CCl4

Знайдемо кількість речовини вуглецю:

n(C) = m(C) / М(С) = 6/12 = 0,5 моль

З РХР бачимо, що n(C) : n(Cl2) = 1 : 2, тобто

n(Cl2) = 2n(C) = 2 * 0,5 = 1 моль

V(Cl2) = n(Cl2) * Vm = 1 * 22,4 = 22,4 л

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: e2992672
Предмет: География, автор: rustamsarushanian
Предмет: Английский язык, автор: Scarlet15