Предмет: Физика, автор: angelinaminajlo08

Яку роботу виконує електричний струм у лампі за 30 секунд, сила струму в якій 1 А? Напруга на лампі 220 вольт.

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
1

Ответ:

Дано:

t=30 ceк;

І=1 А;

U=220 B.

Знайти А.

А=U*I*t=220*1*30=6600 Дж=6,6*10^3 Дж=6,6 кДж.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: RamaLoki
Предмет: Математика, автор: ponchikizkosmosa11