Предмет: Физика,
автор: valeriazabuzanska338
2. Визначити ККД двигуна, якщо він живиться струмом силою 1,8 А при напрузі 220 В, а його корисна потужність становить 250 Вт.
Ответы
Автор ответа:
1
ККД (коефіцієнт корисної дії) двигуна можна визначити за формулою:
ККД = (Pк / Pвх) * 100%,
де Pк - корисна потужність,
Pвх - вхідна потужність.
Вхідна потужність може бути розрахована за формулою:
Pвх = I * U,
де I - сила струму,
U - напруга.
Замінюючи значення у відповідні формули:
Pвх = 1.8 А * 220 В = 396 Вт.
Тепер можемо розрахувати ККД:ККД = (250 Вт / 396 Вт) * 100% ≈ 63.13%
ККД цього двигуна приблизно дорівнює 63.13%.
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: daniaresimbaev86
Предмет: Русский язык,
автор: MonjiroSano
Предмет: Математика,
автор: evgenia6821
Предмет: Русский язык,
автор: baltax31
Предмет: Математика,
автор: narmanalah