Предмет: Химия,
автор: pavlenkoamina14
9. Карбон у сполуці з Хлором проявляє вищий ступінь окиснення. Який об'єм Хлору (н. у.) витратиться під час взаємодії з г вуглецю?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Складемо РХР:
6г хл
C + 2 Cl2 → CCl4
Знайдемо кількість речовини вуглецю:
n(C) = m(C) / М(С) = 6/12 = 0,5 моль
З РХР бачимо, що n(C) : n(Cl2) = 1 : 2, тобто
n(Cl2) = 2n(C) = 2 * 0,5 = 1 моль
V(Cl2) = n(Cl2) * Vm = 1 * 22,4 = 22,4 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: tatanariklikajte
Предмет: Алгебра,
автор: minichvika2010
Предмет: География,
автор: kemarsanvar
Предмет: Экономика,
автор: islamsamat
Предмет: Информатика,
автор: oiooi