Предмет: Химия,
автор: galinceis
Обчисліть, якій масі відповідає нітроген (V) оксид об'ємом 7,84 л (н.у.) Відповідь підтвердити обрахунками. ТЕРМІНОВО!!! 40 БАЛІВ!!!
а) 37,8 г
б)13 г
в)28,2г
г) 45,5 г
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
В) 28,2 г
Объяснение:
Формула маси газу:
m = PVm
V = 7.84 л = 0.00784 м³
P = 1 атм = 101325 Па
Vm = 22.4 л/моль (молярний об'єм ідеального газу при стандартних умовах)
Тепер необхiдно визначити масу N2O:
m = PVm / M
m = (101325 Па) * (0.00784 м³) / (22.4 л/моль) * (44 г/моль) = 28.2 г
Ответ: 28.2 г
galinceis:
А у мене вийшло 37.8 грам. Я знайшов V( Ню) = 0.35. Та потім молярну масу перемножив з кількістю речовини та в мене вийшло: 0.35моль*108г/моль=37,8 г. Чи мої розрахунки не є вірними?
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: akhrieva123amka
Предмет: Психология,
автор: olyakay66666
Предмет: Українська мова,
автор: romankalasnikov117
Предмет: Химия,
автор: Lasdes
Предмет: Русский язык,
автор: lisamorosova