Предмет: Українська мова, автор: sofiyafuhel

твір-роздум на тему "у чому полягає гідність людини" у творі потрібно використати різні розряди займенників.
1,5 сторінки . терміново ,будь ласка, дам 70 балів.​

Ответы

Автор ответа: taktolek
0

Ответ:

Як говорять, гідність людини не полягає в її багатстві, посаді або зовнішньому вигляді. Це щось більше - це її внутрішня сутність, яка виявляється через її поступки, слова та вчинки.

Кожна людина має свої здібності, таланти, слабкості та особливості. Але саме вміння відзначати свої добрі якості та працювати над покращенням своїх недоліків робить людину гідною. Вона поважає себе та своє оточення, прагне до самовдосконалення та принципово дотримується своїх засад.

Кожен має право на своє бачення світу, на вибір, на свою свободу та незалежність. Гідна людина поважає ці права у собі та інших, не порушує їх, а діє відповідально та з моральною відповідальністю.

У певних життєвих ситуаціях може здатися, що немає іншого виходу, крім як зламати засади та відмовитись від принципів. Але саме ті, хто вміє залишатися вірним собі та своїм переконанням, є тими, хто заслуговує на повагу та шанування.

Отже, гідність людини - це внутрішнє розуміння власної цінності та унікальності, уміння поважати та принципово дотримуватися своїх засад та брати відповідальність за свої вчинки.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: 82rvmr2qjk
Предмет: Українська мова, автор: danilmorj68
4. Цифровий диктант. Прослухай речення і визнач їх вид: 1 - складносурядне; 2 складнопідрядне; 3 безсполучникое; 4 - речення з різними видами зв'язку.


1. Великі хмари холодом нагусли, червоне листя падає в гаю (Л. Костенко). 2. Пливуть осінні ожереди через тумани і дими, бо вже біліють попереду незрушні береги зими (С. Жолоб). 3. Летять у вирій дуже дикі гусі, а я слонам привіт передаю (Л. Костенко). 4. Ще недавно в небі синім пролітали журавлі, а сьогодні в безго мінні ходить осінь по землі (О. Бродський). 5. Ніби сонцем вщерть налиті на гілках висять плоди, у багрянім жовтім листі мріють веснами сади (О. Бродський). 6. Журилась під осінь малесенька жабка: уже пожовтіла у соняха шапка, і жовтими стали листочки у клена, а я ще і досі зелена-зелена! (Н. Приходько). 7. Опадає го- - ріх волоський, пахне яблуками з долин, відлітає в турне заморське журавлів традиційний клин (Д. Кононенко). 8. То музика нагадує про вас, то раптом ця осіння хуртовина (Л. Костенко). 9. Нервові ружі зблідли на виду, бо вже погналося перекотиполе за літом - по гарячому сліду (Л. Костенко). 10. Шипшина вбралась у коралове намисто, і літо бабине вплелось між намистин (Є. Гуцало)

СРОЧЬНО ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ даю 50 баллов
Предмет: Математика, автор: nikakolupik999