Предмет: Физика, автор: lena1kuznezova35

Електричний нагрівник за 5 хв новлен доводить до кипіння 2 кг води, початкова температура якОЇ дорівнює 20 °С. Якою є сила струму в його нагрівальному елементі, якщо напруга в мережі становить 220 В? ККД нагрівника 80 %. пожалуйста помогите )

Ответы

Автор ответа: kutovii
0

Ответ:

близько 5.06 А.

Объяснение:

Для визначення сили струму в нагрівальному елементі використовуємо співвідношення:

P = V * I,

де P - потужність, V - напруга, I - сила струму.

Потужність можна обчислити за формулою:

P = m * c * ΔT / t,

де m - маса речовини (у нашому випадку 2 кг води), c - специфічна теплоємність речовини (для води це приблизно 4.186 Дж/град), ΔT - зміна температури (від кімнатної температури 20 °C до точки кипіння 100 °C), t - час нагрівання (5 хв = 5 * 60 сек).

Знайдемо спершу ΔT:

ΔT = 100 °C - 20 °C = 80 °C.

Тепер обчислимо потужність P:

P = (2 кг) * (4.186 Дж/град * кг) * (80 °C) / (5 * 60 сек) = 1114.13 Дж/сек.

Далі, для визначення сили струму I використаємо вираз P = V * I:

I = P / V = 1114.13 Дж/сек / 220 В ≈ 5.06 А.

Отже, сила струму в нагрівальному елементі при напрузі 220 В становить близько 5.06 А.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: paddington95