Предмет: Українська мова, автор: nikitapavlovsky1220

Срочно даю 100 баллов!!!! Несколько ответов
Обставина, виражена дієприслівнмиком або дієприслівниковим зворотом, НЕ ВІДОКРЕМЛЮЄТЬСЯ комами в реченнях(розділові знаки пропущено).

1.Згорнувши намітку Джериха помогла синові складать білу свиту.
2.Вийшов Чіпка на царину, ходить коло землі голову повісивши.
3.Замолоду я чомусь не помічав свого багатства і не помічаючи марнував його потроху.
4.Жінка йде поволі й трохи зігнувшись.
5.Степ мовби спочиває вичахаючи.
6.Штовхаючись і поспішаючи виходили на берег пасажири.
7.Роблю зігнувшись а їм розстебнувшись.

Ответы

Автор ответа: eslinet91
0

1. Обставина, виражена дієприслівним зворотом "Згорнувши намітку", вказує на додаткові обставини, які супроводжували дію "Джериха помогла складать білу свиту".

2. Обставина, виражена дієприслівним зворотом "ходить коло землі голову повісивши", вказує на додаткову дію, яка відбувалася одночасно з основною дією "Чіпка вийшов на царину".

3. Обставина, виражена дієприслівним зворотом "не помічаючи марнував його потроху", вказує на додаткову дію, яка супроводжувала дію "замолоду я не помічав свого багатства".

4. Обставина, виражена дієприслівним зворотом "поволі й трохи зігнувшись", вказує на спосіб виконання дії "жінка йде".

5. Обставина, виражена дієприслівним зворотом "вичахаючи", вказує на додаткову дію, яка відбувалася одночасно з основною дією "степ спочиває".

6. Обставина, виражена дієприслівним зворотом "штовхаючись і поспішаючи", вказує на додаткові обставини, які супроводжували дію "пасажири виходили на берег".

7. Обставина, виражена дієприслівним зворотом "зроблю зігнувшись", вказує на спосіб виконання дії "роблю", а дієприслівний зворот "їм розстебнувшись" вказує на додаткову дію, яка відбулася одночасно з основною дією "їм".

Похожие вопросы