Предмет: Химия, автор: kristina2209m

Молекула аскорбінової кислоти має формулу С6 Н8 О6 . Обчисліть масові частки елементІв у її складі.​

Ответы

Автор ответа: oykasfufthv
0

Объяснение:

C6H8O6

Mr(C6H8O6)=(12*6)+8+(16*6)=72+8+96=176

w(C)=72/176*100%=40,(90)%

W(H)=8/176*100%=4,(54)%

w(O)=96/176=54,(54)%

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: aneliuu36
Предмет: Математика, автор: timohinaanastasia666