Предмет: Химия,
автор: dimakataroga
Яку масу хлоридної кислоти з масовою часткою хлороводню 32,8% слід взяти для розчинення алюмінію кілістю речовини 0,7моль?
dimakataroga:
Як поймеш такі ришай
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь: 1.)Молярна маса алюмінію (Al) дорівнює приблизно 26,98 г/моль.
2.)Тепер ми можемо використовувати рівняння реакції розчинення алюмінію у хлоридній кислоті:
2 Al + 6 HCl → 2 AlCl3 + 3 H2
3.)За цим рівнянням, щоб розчинити 1 моль алюмінію, необхідно 6 молей хлоридної кислоти (HCl). Ваша кількість речовини алюмінію становить 0,7 моль, тому нам потрібно використовувати пропорцію:
6 моль HCl / 2 моль Al = 0,7 моль HCl / х моль Al
х = (2 моль Al * 0,7 моль HCl) / 6 моль HCl
≈ 0,23 моля алюмінію
4.)Маса алюмінію = мольна маса * кількість речовини
= 26,98 г/моль * 0,23 моль
≈ 6,20 г
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: hlossartem
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: nralipozvat4
Предмет: Обществознание,
автор: zlata4772
Предмет: Информатика,
автор: setyasezoya
Предмет: Алгебра,
автор: kfukuuuuu