Предмет: Математика,
автор: kseniyasvistak
Мама за 2,7 кг яблук заплатила 55,35 грн. Яка ціна 1 кг яблук? (відповідь запишіть десятковим дробом, лише число)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
2.7кг=55.35грн
1кг=х
х=55.35÷2.7
х=20.5
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: kulikmaksim666
Предмет: Химия,
автор: hudayberdiyevahuvayd
Предмет: Английский язык,
автор: dwwpd
Предмет: Русский язык,
автор: galla362
Предмет: Химия,
автор: BeBi545