Предмет: Математика, автор: kseniyasvistak

Мама за 2,7 кг яблук заплатила 55,35 грн. Яка ціна 1 кг яблук? (відповідь запишіть десятковим дробом, лише число)

Ответы

Автор ответа: zamirahon
1

Ответ:

2.7кг=55.35грн

1кг=х

х=55.35÷2.7

х=20.5

Пошаговое объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: hudayberdiyevahuvayd