Предмет: Химия,
автор: mikuliclena7
ДАЮ 40 баллов!
У результаті взаємодії металу масою 23 г з водою утворився луг і виділилось 0,5 моль водню. Визначте метал, якщо відомо, що у сполуках він одновалентний.
mikuliclena7:
привіт. добре
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
xмоль. 0,5моль
2Ме + 2H2O = 2MeOH + H2↑
2моль. 1моль
х= 0.5•2÷1=1моль
n(Me)=1моль
М(Ме)=m/n= 23/1=23г/моль Натрий Na
2Na + 2H2O = 2NaOH + H2↑
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: litanergi
Предмет: Химия,
автор: PadoWer
Предмет: Английский язык,
автор: buckovartem144
Предмет: Химия,
автор: Аноним