Предмет: Физика,
автор: mashawhxx
4. Розв'яжи задачі.
4.1. Похилою площиною рівномірно піднімають ящик масою 75 кг, прикладаю-
чи в напрямку руху силу 150 Н. Довжина площини дорівнює 2 м, ККД
80 %. На яку висоту пiднiмають ящик?
-
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
7
Ответ: 32см
Объяснение:
Дано:
m=75кг
g=10Н/кг
F=150Н
l=2м
η=80%=0,8
-----------------
h-?
η=Ап/Аз, где:
Ап-полезная работа;
Аз-затраченная работа
Ап=mgh, где:
m-масса груза;
g-ускорение свободного падения;
р-высота подъема груза
Аз=Fl, где:
F-сила, приложенная для подъема груза;
l-длина наклонной плоскости.
Отсюда:
h=Flη/(mg)=150*2*0,8/(75*10)=0,32м=32см
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:.....
Приложения:

mashawhxx:
Спасибо за ответ
Похожие вопросы