Предмет: Физика,
автор: andreykandru
Помогите пожалуйста, срочно!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
30 м
Объяснение:
Дано:
m=1кг
h1=10м
Ек.= 200Дж
Знайти:h-?
Розв'язання
1) Знайдемо потенційну енергію тіла на висоті 10м
Еп.=mgh
Eп.=1×10×10=100Дж
2) За законом збереження енергії повна енергія замкненої системи зберігається впродовж часу. В точці з якої кидали тіло потенційна енергія набувала найбільшого значення, а кінетична дорівнювала нулю.
Еп.(в найвищій точці)=300Дж
Еп.=mgh
h=Eп./m×g
h=300/10
h=30м
Відповідь: висота з якої кинули тіло дорівнювала 30м
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: nurahmetovarumila12
Предмет: История,
автор: alenakosinova0190
Предмет: Литература,
автор: barsukovkirill090909
Предмет: Математика,
автор: Goski