Предмет: Математика,
автор: ponomoriovavp
5. 5 шоколадних тортів коштують 1600 грн. Яка вартість трьох бісквітних тортів, якщо їх ціна вдвічі менша? Відповідь: 1) 1600:5=320(грн)-за1торт 2) 320:2=160(грн)-за торт которий у 2 рази менше коштує 3) 1600*3=480(грн)-за 3 торти які коштують у2рази менше попередніх
Ответы
Автор ответа:
0
Стоимость одного шоколадного торта равна:
1600 грн / 5 тортов = 320 грн.
Цена одного бисквитного торта равна: Было известно что их цена вдвое меньше.
320 грн / 2 = 160 грн.
Стоимость трех бисквитных тортов составит
160 грн * 3 торта = 480 грн.
Ваши ответы верны.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: nika01010101
Предмет: География,
автор: emmochkamudruk
Предмет: Литература,
автор: suzannamazeluk
Предмет: Другие предметы,
автор: otravo4ka
Предмет: Алгебра,
автор: angelatabachuk