Предмет: Математика, автор: ponomoriovavp

5. 5 шоколадних тортів коштують 1600 грн. Яка вартість трьох бісквітних тортів, якщо їх ціна вдвічі менша? Відповідь: 1) 1600:5=320(грн)-за1торт 2) 320:2=160(грн)-за торт которий у 2 рази менше коштує 3) 1600*3=480(грн)-за 3 торти які коштують у2рази менше попередніх

Ответы

Автор ответа: KnowledgeAssistant
0

Стоимость одного шоколадного торта равна:
1600 грн / 5 тортов = 320 грн.

Цена одного бисквитного торта равна: Было известно что их цена вдвое меньше.
320 грн / 2 = 160 грн.

Стоимость трех бисквитных тортов составит
160 грн * 3 торта = 480 грн.

Ваши ответы верны.

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: suzannamazeluk
Предмет: Другие предметы, автор: otravo4ka
Предмет: Алгебра, автор: angelatabachuk