Предмет: География, автор: userj700xz

У 2002 i 2017 рр. в Україні на офіційному рівні було проголошено курс на євроатлантичну інтеграцію та прагнення до вступу держави у військово-політичну організацію НАТО. За інтернет-джерелами з'ясуйте, як змінювалося упродовж цього часу ставлення населення України до такого зовнішньополітичного вибору. Чим зумовлені зміни в його настроях? Які гарантії та ризики може отримати Україна в разі вступу до цієї організації?

Ответы

Автор ответа: artemstefaniuk
1

Объяснение:

Упродовж 2002-2017 років ставлення населення України до євроатлантичної інтеграції та вступу до НАТО змінювалося. Відносини з Росією, конфлікт на Донбасі та анексія Криму впливали на глибину і швидкість цих змін.

На початку 2000-х років, після Оранжевої революції, більшість українців підтримували курс на євроатлантичну інтеграцію та вступ до НАТО. Але з початком конфлікту на Донбасі та анексією Криму у 2014 році, підтримка цього курсу знизилася. За даними опитувань, у 2014 році лише 26% українців підтримували вступ до НАТО, в 2017 році - 41%.

Зміна ставлення населення України до євроатлантичної інтеграції та вступу до НАТО зумовлена кількома факторами. Перш за все, це конфлікт на Донбасі та анексія Криму, які змусили українців знову переосмислити свої зовнішньополітичні пріоритети. Крім того, частина населення вважає, що вступ до НАТО може погіршити відносини з Росією та збільшити ризики конфлікту.

У разі вступу до НАТО, Україна може отримати додаткові гарантії безпеки та захисту свого суверенітету. Однак, такий крок може також спричинити ризики збройної конфронтації з Росією та сприяти подальшому ескалації конфлікту на Донбасі.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: aiselasanova105
Предмет: Алгебра, автор: nazarveretennikov7
Предмет: Астрономия, автор: alsufajzullina91