Предмет: Химия, автор: Tworogg

СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, ДАМ 50 БАЛЛОВ!
У воді об'ємом 180 мл розчинили калій гідроксид масою 30 г. Яка масова частка розчиненої речовини в розчині?​

Ответы

Автор ответа: dobriakua
2

Дано:

V(H2O) = 180 мл

m(KOH) = 30 г

Знайти:

ω(KOH) - ?

Розв'язання:

1) m(H2O) = ρ * V = 1 * 180 = 180 г;

2) m р-ну(KOH) = m(KOH) + m(H2O) = 30 + 180 = 210 г;

3) ω(KOH) = m * 100% / m р-ну = 30 * 100% / 210 = 14,3%.

Відповідь: Масова частка KOH становить 14,3%.

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: batrakovstepan2010
Предмет: Математика, автор: ilamelnikov423