Предмет: Химия, автор: olenakuchera105

Яку масу солі (г; до десятих) треба додати до 1,1 кг 25% розчину, щоб одержати 30% розчин?

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
2
Дано:
m₁(розч) = 1,1 кг = 1100 г
ω₁(солі) = 25% або 0,25
ω₂(солі) = 30% або 0,3
Знайти:
m(солі)-?
ω₂ = [m₁(розч)*ω₁(солі)+m(солі)]/[m₁(розч)+m(солі)]
ω₂*[m₁(розч)+m(солі)]=[m₁(розч)*ω₁(солі)+m(солі)]
0,3*(1100+х)=1100*0,25+х
330+0,3х = 275+х
0,3х-х=275-330
-0,7х=-55
х=78,57г


olenakuchera105: дякую
Похожие вопросы