Предмет: Физика,
автор: toppvp71
Даю 60 баллов, помогите
1)Знайти швидкість тіла масою 300 грам, яке рухається за рахунок енергії пружини жорсткістю 150 Н/м, стиснутої на 4 см.
2) Визначити ККД двигуна насоса, якщо за 10 с він піднімає 400 літрів води на висоту 15 м. Потужність насоса 4 кВт.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 0,89м/с
Объяснение:
Дано:
m=300г=0,3кг
k=150Н/м
х=4см=0,04м
--------------------
V-?
Потенциальная энергия сжатой пружины превратилась в кинетическую энергию полета тела:
Еп=Ек
kx²/2=mV²/2
Отсюда:
V=√(kx²/m)=√(150*0,04²/0,3)=0,89м/с
Дано:
t=10c
V=400л=0,4м³
ρ=1000кг/м³
h=15м
N=4кВт=4000Вт
--------------
η-?
η=Ап/Аз=mgh/(Nt)=ρVgh/(Nt)=1000*0,4*10*15/(4000*10)=1,5*100%=150%
Проверьте условие. Задача с таким условием не имеет решения. КПД не может быть 150%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: mozgakrut88
Предмет: Алгебра,
автор: nastymi33
Предмет: Українська мова,
автор: bovdurnasty11
Предмет: Математика,
автор: vika2007b011242
Предмет: Русский язык,
автор: denjoni2016