Предмет: Химия,
автор: Nnnikao
Задача. До 300г розчину натрій хлориду з масовою часткою NaCl 20% додали 100г NaCl . Визначте масову частку речовини у новому розчині.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
спочатку потрібно застосувати загальну масу розчину після додавання додаткової кількості NaCl.
Масова частка NaCl у початковому розчині дорівнює 20%, що означає, що в 100 г розчину міститься 20 г NaCl.
Тепер до початкового розчину додаємо 100 г NaCl, тому загальна маса розчину становить: 300 г + 100 г = 400 г.
Загальна маса NaCl в розчині буде складати: 20 г + 100 г = 120 г.
Тепер ми можемо застосувати масову суміш NaCl у новому розчині: Масова частка = (маса речовини / маса розчину) * 100%
Масова частка NaCl = (120 г / 400 г) * 100% = 30%
Таким чином, масова частка NaCl у новому розчині становить 30%.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: tytytyty829
Предмет: Русский язык,
автор: jasmine6111
Предмет: Русский язык,
автор: eralyerbolat07
Предмет: Английский язык,
автор: klimanovanasta063
Предмет: Другие предметы,
автор: loxegir831