Предмет: Физика, автор: shponkaevgeniy

Снаряд, що летить горизонтально зі швидкістю 8=200 м/с, розривається на два осколки. Один з них масою m1=5 кг летить у тому самому напрямі зі швидкістю 91=250 м/с. Визначити швидкість другого осколка, якщо його маса m2=15 кг.​

Ответы

Автор ответа: sponkaoleksandr
0

Объяснение:

ответ простой роби сам ььььь.


shponkaevgeniy: саня я сам щделал а тебе за это сейчас ак в тт удалю
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: yaroslavprosanik2021
Предмет: Українська мова, автор: linizeka639