Предмет: История, автор: tanaalama

що спільне та відмінне між сільської та міської родиною​

Ответы

Автор ответа: ihorkononov226
0

Відповідь:Сільські та міські родини мають як спільні риси, так і відмінності. Основні спільні риси між ними включають:

Сімейні цінності: Як в сільській, так і в міській родинах, сімейні цінності, турбота про близьких і взаємодія з родиною є важливими.

Створення сім'ї: Як в сільських, так і в міських областях, створення сім'ї і народження дітей є значущою подією.

Виховання дітей: В обох випадках сім'ї відіграють важливу роль у вихованні дітей, передачі цінностей, навичок і забезпеченні їхнього добробуту.

Економічна взаємодія: Як у сільських, так і в міських родинах, члени сім'ї можуть співпрацювати та спільно працювати для забезпечення сімейного доходу.

Проте, існують і відмінності між сільськими та міськими родинами:

Спосіб життя: Міські родини зазвичай мають більш густонаселений спосіб життя, залежність від міської інфраструктури та доступ до широкого спектру послуг, тоді як сільські родини частіше мають більш спокійне і природне оточення.

Заняття та праця: У міських родинах зазвичай більше можливостей для кар'єрного зростання, доступу до освіти і різноманітних професій, тоді як сільські родини частіше займаються сільським господарством, сільським господарством або іншими традиційними ремеслами.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: neriksss
Предмет: Русский язык, автор: lexxwqz
Конь в казахской традиции занимает свое особое почетное место. Это связано с тем, что казахский народ всегда был кочевым. В бытовой жизни кочевников среди четырех разновидностей домашних животных конь всегда ценился выше других и занимал свое особенное место. «Лев – царь зверей, конь – царь домашнего скота», «Крылья батыра – конь», «Неудачливого джигита выручает удачливый конь»,- так говорят народные поговорки. Казахи уважительно называли их «мудрым животным». Есть группа обычаев и поверий, связанных с конем, которые тесно переплетаются с периодами человеческой жизни. Когда мальчику исполняется три года, седлают коня, ребенка начинают обучать верховой езде. В день, когда ребенок садится на коня, собираются все люди аула. Также есть поверье, что грива и хвост лошадей оберегают от злых духов, бесов и опасностей. Существует традиция к колыбели ребенка привязывать волосы из гривы

ЗАДАНИЕ: выпишите из текста причастие, и составьте его "СЛОВЕСНЫЙ ПОРТРЕТ" помогите пожалуйста​
Предмет: Математика, автор: eesvetlan