Предмет: Физика, автор: senjkopttt

Яку роботу виконає електричний струм у лампочці кишенькового ліхтаря за 15 хвилин, якщо напруга 4 B, a сила струму 250 мА? ........Дж​

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
1

Ответ:

Дано:

t=15 хв=15*60=900 сек.

U=4 B;

I=250 мА=250*10^-3 А=0,25 А.

Знайти А.

Рішення.

А=U*I*t=4*0,25*900=900 Дж.

Объяснение:

Похожие вопросы