Предмет: Химия,
автор: geniy12344
Розрахувати масу солі, яка утвориться при взаємодії ортофосфатної кислоти з цинком масою 13г
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(Zn) = 13 г
Найти:
m(Zn3(PO4)2) - ?
Решение:
3Zn + 2H3PO4 => Zn3(PO4)2 + 3H2
n=m/M
n(Zn) = 13/65 = 0,2 моль
n(Zn3(PO4)2) = ⅓n(Zn) = 0,2/3 = 0,0667моль
m(Zn3(PO4)2) = 386 × 0,0667 = 25,7г (приблизительно)
Ответ: 25,7 г
geniy12344:
cпасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: yanakerimova0312
Предмет: Экономика,
автор: ns5272097
Предмет: Биология,
автор: Plokhyta
Предмет: Литература,
автор: vkookieisreal