Предмет: Физика,
автор: aprigorovska
11. Снаряд масою 50 кг, який рухався зі швидкістю 450 м/с, потрапляє у платформу масою 8 т, що рухалась назустріч снаряду зі швидкістю 36 км/год. З якою швидкістю буде рухатись платформа після зіткнення зі снарядом?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
7 м/с
Объяснение:
Дано:
m₁ = 50 кг
v₁ = 450 м/с
m₂ = 8 т =8000 кг
v₂ = - 36 км/год
___________
v - ?
Імпульс снаряду і платформи до взаємодії :p₀ = m₁·v₁ + m₂·v₂= 50 · 450 + 8000·(-10) = - 57 500 кг·м/с
Імпульс після взаємодії :p = (m₁+m₂)·v = (50+8000)·v
За законом збереження імпульсу:
8050*v = - 57500 = -57500/8050 ≈ - 7 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: lambargam
Предмет: Русский язык,
автор: maryayazikova
Предмет: Математика,
автор: Linok2023okda
Предмет: История,
автор: kloun92
Предмет: Геометрия,
автор: svetlana28bilecka