Предмет: Химия,
автор: golinka1984
Помогите пожалуйста даю 100 баллов очень срочно!!!! 1.(Бали:6) Вирішіть задачу. У розчині, маса якого 325 г, міститься 87 г натрій гідрокисду. Обчисліть масову частку лугу в розчині!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Маса лугу = загальна маса розчину - маса розчинника
Маса розчинника = 325 г - 87 г = 238 г
Маса лугу = 325 г - 238 г = 87 г
Тепер, масова частка лугу в розчині може бути знайдена:
Масова частка лугу = (маса лугу / загальна маса розчину) x 100%
Масова частка лугу = (87 г / 325 г) x 100% ≈ 26,77%
Отже, масова частка лугу в розчині приблизно 26,77%.
golinka1984:
Я смогу точно также написать?
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: voiceacting33
Предмет: Химия,
автор: pihotinskanasta
Предмет: Алгебра,
автор: xks4876njc
Предмет: Другие предметы,
автор: bima67
Предмет: География,
автор: darinacimbaluk