Предмет: Экономика,
автор: anastasiakapuza404
Задача 3. Обчисліть собівартість одиниці виробу, якщо відомо: витрати матеріалів за одиницю виробу склали 46,80 грн., основна заробітна плата становить 34,10 грн., додаткова заробітна плата – 6,14 грн., ЄСВ – 22%, витрати на утримання та експлуатацію обладнання – 80%, загально виробничі витрати – 60% від основної заробітної плати
Ответы
Автор ответа:
1
Для розрахунку собівартості одиниці виробу, скористаємося наступною формулою:
Собівартість = Витрати на матеріали + Основна заробітна плата + Додаткова заробітна плата + ЄСВ + Витрати на утримання та експлуатацію обладнання + Загально виробничі витрати.
Замінимо дані в формулі:
Собівартість = 46.80 + 34.10 + 6.14 + 0.22 * (34.10 + 6.14) + 0.80 * (34.10 + 6.14) + 0.60 * (34.10 + 6.14).
Собівартість = 46.80 + 34.10 + 6.14 + 0.22 * 40.24 + 0.80 * 40.24 + 0.60 * 40.24.
Собівартість = 46.80 + 34.10 + 6.14 + 8.85 + 32.19 + 24.14.
Собівартість = 152.42 грн.
Таким чином, собівартість одиниці виробу складає 152.42 грн.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: irina091105
Предмет: Математика,
автор: mn4wf89nnq
Предмет: Українська мова,
автор: kobelevnikita
Предмет: Музыка,
автор: annadatsyuk2412
Предмет: Другие предметы,
автор: andriiboiko878