Предмет: Физика,
автор: ZIRROYyt
Вагон масою 10 т, який рухається зі швидкістю 3 м/с, наздогоняє вагон масою 20 т, що має швидкість 2 м/с. Визначте швидкість вагонів після того, як вони зчепилися. Потрібен розв'язок теж. СРОЧНО
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 2,33м/с
Объяснение:
Дано:
m1=10т
V1=3м/с
m2=20т
V2=2м/с
--------------
V-?
Согласно закона сохранения импульса:
m1*V1+m2*V2=(m1+m2)*V
Отсюда:
V=m1*V1+m2*V2/(m1+m2)=(10*3+20*2)/(10+20)=2,33м/с
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: s40162626
Предмет: Химия,
автор: technok933
Предмет: Математика,
автор: oopqjdp
Предмет: География,
автор: violettakireeva80