Предмет: Физика,
автор: rimoblade
За допомогою нерухомого блока піднімають вантаж, для цього прикладають силу 300 Н. Знайдіть масу вантажу, якщо ККД блока дорівнює 80%
будь ласка швидше
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
24 kg
Объяснение:
Дано:
F=300H
n=80%
m= nF/g = 0,8*300/10 = 24kg
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: genkulmaria757
Предмет: Литература,
автор: 1kalashnik0409
Предмет: Русский язык,
автор: aliyausuvalieva04041
Предмет: Химия,
автор: chipocklack
Предмет: Математика,
автор: zabivnoypotsik