Предмет: Физика, автор: danielkacor8

Під час срібленя виробу протягом 1 год на катові виділилося 2 г срібла. Якою приблизно була сила струму в процесі сріблення?

Ответы

Автор ответа: 555ai555
4

Ответ:

Объяснение:

t =  1 год = 3600c

m =  2 г  = 0,002 кг

k = 1,1*10^-6 кг / Кл   Электрохимический эквивалент серебра

I = ?

закон Фарадея

m = I*t*k

I = m / (t*k) = 0.002 / (3600*1,1*10^-6) == 0.5 A

Похожие вопросы