Предмет: Химия, автор: Jjjaowls

Скільки води необхідно взяти для приготування 10%-розчину із солі масою 30г,

Ответы

Автор ответа: artemzizn91
1

Ответ:

Для приготування 10%-го розчину з масовою часткою розчиненої речовини 10% потрібно взяти 10 г речовини на 100 г розчину.

Отже, щоб приготувати 30 г солі 10%-го розчину, потрібно взяти 30 г * 100% / 10% = 300 г розчину.

Отже, необхідно взяти 300 г - 30 г = 270 г води.


Пеппер: СhatGPT
Автор ответа: dobriakua
2

Дано:

ω(солі) = 10%

m(солі) = 30 г

Знайти:

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(солі) = m * 100% / ω = 30 * 100% / 10% = 300 г;

2) m(води) = m р-ну(солі) - m(солі) = 300 - 30 = 270 г.

Відповідь: Маса води становить 270 г.

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: amira170710
Предмет: История, автор: hajibeksaatbaev