Предмет: Химия,
автор: anak91971
Який об'єм водню виділиться при взаємодії хлоридної кислоти з 20 г кальцію?
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(Ca) = 20 г
Найти:
V(H2) - ?
Решение:
Ca + 2HCl => CaCl2 + H2
n=m/M
n(Ca) = 20/40 = 0,5 моль
n(H2) = n(Ca) = 0,5 моль
V=n×Vm
V(H2) = 0,5 × 22,4 = 11,2 л
Ответ: 11,2 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: huseynzadcahangir
Предмет: Алгебра,
автор: varikp6
Предмет: Английский язык,
автор: 0283920kdhdksb
Предмет: Українська література,
автор: Vasylboronenkov97
Предмет: Математика,
автор: 14445554445551