Предмет: Физика,
автор: ysahaytpro
Яку роботу виконає електричний струм у лампочці кишенькового ліхтаря за хвилину, якщо напруга 4 В, а сила струму 0,2 А?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: Дано:
U=4B
I=0,2A
t=60c
Знайти:
A-?
Розв'язання:
A=U*I*t
A=4B*0,2A*60c=48Дж
Відповідь: у лампочці кишенькового ліхтарика за хвилину електричний струм виконає роботу 48Дж.
Объяснение:
P.S.
A-робота електричного струму(Дж)
U-напруга(В)
I-сила струму(А)
t-час(с)
поставь пж коронку.
ysahaytpro:
прости не знаю как
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Shido1202
Предмет: История,
автор: kwertika
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: ivanfedoriv