Предмет: Физика, автор: aniiiikova

помогите решить задачу ‼️

При передачі газу кількість теплоти 150 Дж його внутрішня енергія зменшилася на 50 Дж. Яку роботу виконав газ? ​

Ответы

Автор ответа: lagvu
1

Ответ:

200Дж

Объяснение:

Дано:

Q=150Дж

∆U=50Дж

А-?

Розв'язання

1)Перший закон термодинаміки: Зміна ΔU внутрішньої енергії системи під час її переходу з одного стану в інший дорівнює сумі роботи зовнішніх сил A і кількості теплоти, що передається системі:

ΔU = A + Q.

2)А=∆U+Q (внутрішня енергія зменшилася)

А=50+150=200Дж

Відповідь:А=200Дж.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: nekrasovaludmila157