Предмет: Физика, автор: Dima18373

Положення точки М задано координатами хM = 4 см; уM = 4 см. Визначити модуль радіус-вектора точки та кут його нахилу до вісі Оx.​

Ответы

Автор ответа: n1nj3
0

Ответ:

Модуль радіус-вектора точки М обчислюється за формулою:

r = √(xM² + yM²)

r = √(4² + 4²)

r = √32

r ≈ 5.657 см

Кут нахилу радіус-вектора до вісі Оx обчислюється за формулою:

φ = arctan(уM / хM)

φ = arctan(4 / 4)

φ = arctan(1)

φ ≈ 45°

Отже, модуль радіус-вектора точки М дорівнює близько 5.657 см, а кут нахилу до вісі Оx - близько 45°.

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: nadyatkahc