Предмет: Обществознание, автор: maveriwave

Громадянин П. взяв у банку 100 000 грн. під 40% річних. Яку суму він повинен повернути банку через рік?

Виберіть одну відповідь:
148 000 грн.
60 000 грн.
140 000 грн.
Очистити мій вибір
Питання 2

Громадянин Н. поклав у банк на депозит 5 000 грн під 12% річних з умовою накопичення щомісячних відсотків на рахунку. Скільки в нього буде на рахунку через 2 місяці?

Виберіть одну відповідь:
5600 грн 50 коп.
5150 грн
5100 грн 50 коп.
Яким прибутком вважаються гроші, подаровані на день народження?

Виберіть одну відповідь:
Нерегулярним
Регулярним
Щорічним

Які витрати сім'ї не є першочерговими?

Виберіть одну відповідь:
продукти харчування
комунальні платежі
поїздка в екзотичну країну

Ответы

Автор ответа: miroronenkovnikita
1

Ответ:

Громадянин П. повинен повернути банку 140 000 грн.

Обчислюємо:

100 000 грн * 0.4 = 40 000 грн - це сума відсотків за рік.

Отже, загальна сума, яку громадянин П. повинен повернути банку через рік складе:

100 000 грн + 40 000 грн = 140 000 грн.

Громадянин Н. матиме на рахунку 5 600 грн 50 коп.

Обчислюємо:

1 місяць: 5 000 грн * 0.12 / 12 = 50 грн - це сума відсотків за перший місяць.

2 місяць: (5 000 грн + 50 грн) * 0.12 / 12 = 50 грн 50 коп. - це сума відсотків за другий місяць.

Отже, загальна сума, яку громадянин Н. матиме на рахунку через 2 місяці складе:

5 000 грн + 50 грн + 50 грн 50 коп. = 5 600 грн 50 коп.

Подаровані на день народження гроші вважаються нерегулярним прибутком.

Витрати на поїздку в екзотичну країну не є першочерговими витратами для сім'ї.


maveriwave: Дякую
Похожие вопросы