Предмет: Математика, автор: mardak72

Из книги выпало несколько листов, идущих подряд. Первая страница выпавшего листа имеет номер 27,
а номер последней в два раза больше первой. Сколько листов выпало из книги?

Ответы

Автор ответа: maxberd2010
0

Якщо перша сторінка листа, що випав, має номер 27, а номер останньої сторінки вдвічі більший за першу, то остання сторінка має номер 27 * 2 = 54. З книги випало кілька аркушів, що йдуть поспіль, тому щоб знайти кількість випавших аркушів, треба відняти 27 від 54 і додати 1 (додати один, оскільки включаємо і перший випавший аркуш). Отже, кількість випавших аркушів дорівнює 54 - 27 + 1 = 28. Таким чином, з книги випало 28 аркушів.


mardak72: ужс
Автор ответа: nottyfphy6
0

Ответ

1.27*2=54(номер)-имеет последний лист

2.54-27=27(листа)-выпало из книги

Пошаговое объяснение:


nottyfphy6: блин не так понял забыл про еще один лист
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: blackcf958
ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! Скласти план переказу тексту «Мистецтво спілкування»

Взаємини між людьми можуть бути виражені за допомогою жестів, таких як посмішки та кивки голови, але зазвичай це привітання, яке призводить до подальшої веселої розмови або поважної бесіди. Мова слів є основним засобом виявлення думок, без неї неможливо навчитися думати. Опанування вміння говорити вимагає не лише знання мови, а й свідомого ведення розмови. Людство намагається опанувати мистецтво спілкування на основі багатовікового досвіду та особливостей кожного нового покоління. Ще давньогрецький філософ Епіктет рекомендував слухати більше, ніж говорити, адже людина має один язик і два вуха.

На початку XII століття на Русі було широко відоме «Повчання до дітей князя Володимира Мономаха», в якому рекомендується дітям князів та воїнів слухати старших та мудрих, перебувати у злагоді з рівними собі й молодшими, бути уважними й утриманими у словах, не засуджувати інших та не сміятися занадто часто.

У Франції у XVII столітті було опубліковано книгу під назвою «Мистецтво галантних бесід», яка стала популярною у всій Західній Європі. Це видання розповідало про те, як розвивати манери й навички світської бесіди на різноманітні теми, такі як погода, полювання, перегони тощо. Багато поколінь навчилися дотримуватися цих приписів.

Цінні поради, як стати цікавим співрозмовником, надає Дейл Карнегі. Перш за все, важливо бути уважним слухачем, заохочуючи інших розповідати про себе, оскільки людей цікавлять власні проблеми. Також потрібно зрозуміти погляди співрозмовника. Але якщо людина хоче, щоб інші уникали її, вона повинна безперестанку говорити лише про себе, не слухати інших, навіть перебивати їх під час розмови. Карнегі стверджує, що така людина буде нудною, самовпевненою та невихованою. Вона не зможе стати гарним співрозмовником через відсутність навичок слухання.
Предмет: Алгебра, автор: ikimacosa