Предмет: Химия,
автор: osypenko1994o
До розчину плюмбум нітрату масою 20 г з масовою часткою домішок 66,9% долили натрій сульфід масою 2 г. Яка маса речовини що утворилася у вигляді чорного осаду?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Для вирішення цього завдання, спочатку визначимо масу плюмбум нітрату у розчині:
Маса плюмбум нітрату = 20 г * (1 - 0.669) = 6.62 г
За рівнянням реакції між плюмбум нітратом (Pb(NO3)2) та натрій сульфідом (Na2S):
Pb(NO3)2 + Na2S -> PbS + 2NaNO3
Масове співвідношення між плюмбум нітратом та плюмбум сульфідом (PbS) в реакції є 1:1. Тому, маса плюмбум сульфіду, що утворився, дорівнює масі плюмбум нітрату:
Маса плюмбум сульфіду = 6.62 г
Отже, маса речовини, що утворилася у вигляді чорного осаду, становить 6.62 г.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: abeuovaz2015
Предмет: Українська мова,
автор: ludmilakacan730
Предмет: Химия,
автор: alwayswannafly0110
Предмет: Химия,
автор: Kekcheburekshpork
Предмет: Геометрия,
автор: eseniyavoloshuk