Предмет: Физика,
автор: mrtwnchik
Авто масою 1 т рухається на підйом з прискоренням 0.4 м/с 2. Визначити силу тяги
двигуна, якщо схил дорівнює 0.05, коефіцієнт опору руху 0.005.
555ai555:
0.05 это что?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 950Н
Объяснение:
Дано:
m=1т=1000кг
a=0,4м/с²
u=0,05
μ=0,005
g=10Н/кг
---------------
F-?
ma=F-Fт-Fтр, где:
F-сила тяги двигателя;
Fт-сила тяжести;
Fт=mgu, где:
m-масса автомобиля;
g-ускорение свободного падения;
u-уклон дороги
Fтр-сила трения.
Fтр=μmg, где:
μ-коэффициент трения;
m-масса автомбиля;
g-ускорение свободного падения.
Тогда:
F=ma+mgu+μmg=1000*0,4+1000*10*0,05+1000*10*0,005=950Н
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: saidahaciyeva85
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: alimkulovaaya2007
Предмет: Химия,
автор: kostyantinlungu
Предмет: Обществознание,
автор: Zuhnn
Предмет: Математика,
автор: nikulinartem144