Предмет: Физика,
автор: lizaaremenko6
який опір конденсатора ємністю 4 мкФ та опір котушки індуктивності 0.2 Гн у коді з частотою змінного струму 400 Гц?
‼️СРОЧНО‼️
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:Rc=1/2*pi*v*C=1/6,28*400*4*10^-6=99,5 Ом
Объяснение: вроде так
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: s3087984
Предмет: Литература,
автор: kostuksofia28
Предмет: Другие предметы,
автор: efremovasofa45
Предмет: Биология,
автор: kruchyk0903
Предмет: История,
автор: novakovskijvalerij4