Предмет: Химия,
автор: spirtttttt
Розрахуйте масу (г) сульфатної кислоти, що утворилася при взаємодії сульфур (VI) оксиду масою 20 г з водою.
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(SO3) = 20 г
Найти: m(H2SO4) - ?
Складемо РХР:
20 г х г
SO3 + H2O → H2SO4
n = 1 моль n = 1 моль
M = 80 г/моль M = 98 г/моль
m = 80 г m = 98 г
m(H2SO4) = 20 * 98 : 80 = 24,5 г
Автор ответа:
9
Дано:
m(SO3)=20г
Запишемо рівняння реакції:
SO3 + H2O → H2SO4
Обчислимо кількість речовини SO3, використовуючи молекулярну масу:
М(SO3)=80г/моль
n(SO3) = m(SO3) / M(SO3) = 20 г / 80 г/моль = 0,25 моль
М(Н2SO4)=98г/моль
m(H2SO4) = n(H2SO4) * M(H2SO4) = 0,25 моль * 98 г/моль = 24,5 г
m(SO3)=20г
Запишемо рівняння реакції:
SO3 + H2O → H2SO4
Обчислимо кількість речовини SO3, використовуючи молекулярну масу:
М(SO3)=80г/моль
n(SO3) = m(SO3) / M(SO3) = 20 г / 80 г/моль = 0,25 моль
М(Н2SO4)=98г/моль
m(H2SO4) = n(H2SO4) * M(H2SO4) = 0,25 моль * 98 г/моль = 24,5 г
Похожие вопросы
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: sharipovamadina1109
Предмет: Математика,
автор: darakapral0
Предмет: Информатика,
автор: fjbdvevshxjfjjebsb
Предмет: Физика,
автор: churuxaevakrutes
Предмет: Литература,
автор: karinapuskareva1